Společnost Stylstav s.r.o.

Vítejte na stránkách společnosti Stylstav Křižanov, kde se tradice setkává s inovací. Naše cesta začala v roce 2004, kdy jsme se rozhodli pokračovat v bohaté tradici stavební firmy Jindřicha Vodičky. Od samého počátku jsme měli jasno – chceme být firmou, která nejen staví budovy, ale také buduje důvěru a dlouhodobé vztahy se svými zákazníky.
V roce 2006 jsme otevřeli naší prodejnu stavebnin, což byl klíčový krok k rozšíření našich služeb v oblasti nákupu a prodeje stavebního materiálu. Tento krok nám umožnil lépe porozumět potřebám našich zákazníků a nabídnout jim přesně to, co hledají.

V roce 2016 jsme se rozhodli jít ještě dál a otevřeli jsme mísící centrum – betonárnu, která se stala srdcem naší výroby. Betonárna se nachází v areálu bývalé pily v Křižanově a vedle ní jsme zbudovali naše současné sídlo a výrobnu prefabrikovaných dílců. Díky tomu jsme získali plnou kontrolu nad kvalitou našich produktů a mohli jsme nabídnout ještě širší spektrum služeb.
Od roku 2019 působí Stylstav Prefa Křižanov na trhu jako završení našeho dlouholetého působení ve stavebním průmyslu. Naše zkušenosti a odborné znalosti nám umožňují realizovat i ty nejsložitější projekty a přinášet inovativní řešení na míru.
Naším cílovým zákazníkem jsou majitelé firem, vedoucí zemědělských družstev a podnikatelé, kteří plánují stavět či rekonstruovat haly nebo firemní budovy. Jsme tady pro ty, kdo hledají spolehlivého partnera pro své stavební projekty a chtějí pracovat s týmem odborníků, kteří rozumí jejich potřebám a dokážou je převést do reality.
Co nás odlišuje od konkurence? Je to kombinace tradice, inovace a osobního přístupu. Nezabýváme se pouze stavbou, ale i poradenstvím, návrhy objektů, zpracováním dokumentace a realizací staveb, a to částečně i kompletně na klíč. Naše betonárna a výrobna prefabrikovaných dílců nám umožňují poskytovat kvalitní produkty včas a dle specifických požadavků našich zákazníků.
Stylstav Křižanov je synonymem pro kvalitu, spolehlivost a inovaci. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a zjistěte, proč jsme tou správnou volbou pro vaše stavební projekty.

Zaměstnance společnosti tvoří kvalifikované osoby ve svých oborech činnosti.

Osvědčení o shodě

Hlavní město Praha,Středočeský kraj,Benešov,Beroun,Kladno,Kolín,Kutná Hora,Mělník,Mladá Boleslav,Nymburk,Praha-východ,Praha-západ,Příbram,Rakovník,Jihočeský kraj,České Budějovice,Český Krumlov,Jindřichův Hradec,Písek,Prachatice,Strakonice,Tábor,Plzeňský kraj,Domažlice,Klatovy,Plzeň-město,Plzeň-jih,Plzeň-sever,Rokycany,Tachov,Karlovarský kraj,Cheb,Karlovy Vary,Sokolov,Ústecký kraj,Děčín,Chomutov,Litoměřice,Louny,Most,Teplice,Ústí nad Labem,Liberecký kraj,Česká Lípa,Jablonec nad Nisou,Liberec,Semily,Královéhradecký kraj,Hradec Králové,Jičín,Náchod,Rychnov nad Kněžnou,Trutnov,Pardubický kraj,Chrudim,Pardubice,Svitavy,Ústí nad Orlicí,Kraj Vysočina,Havlíčkův Brod,Jihlava,Pelhřimov,Třebíč,Žďár nad Sázavou,Jihomoravský kraj,Blansko,Brno-město,Hodonín,Brno-venkov,Vyškov,Hodonín,Znojmo,Břeclav,Olomoucký kraj,Jeseník,Olomouc,Prostějov,Přerov,Šumperk,Zlínský kraj,Kroměříž,Uherské Hradiště,Vsetín,Zlín,Moravskoslezský kraj,Bruntál,Frýdek-Místek,Karviná,Nový Jičín,Opava,Ostrava-město